Orthodoxe Kerk Breda

Routebeschrijving Website Contact opnemen met de plaats van aanbidding

Orthodoxe Kerk Breda ☦︎ | Orthodoxe Parochie van de Heilige Myrondraagsters Breda | ☦︎

Zondag 11 oktoberIedereen bedankt voor de mooie dienst van vandaag. Ook dank aan vader Danilo van Sveti Nektarije Breda ...
11/10/2026

Zondag 11 oktober

Iedereen bedankt voor de mooie dienst van vandaag. Ook dank aan vader Danilo van Sveti Nektarije Breda die vandaag mee heeft gediend. We wensen jullie een gezegende zondag en een fijne afsluiting van de week.

Volgende week hebben we weer een programma, de aankondigingen zullen weer op deze pagina worden gecommuniceerd.

Tot de volgende keer!

Zondag 20 septemberIedereen bedankt voor de mooie dienst van vandaag. We wensen jullie een gezegende zondag en een fijne...
20/09/2026

Zondag 20 september

Iedereen bedankt voor de mooie dienst van vandaag. We wensen jullie een gezegende zondag en een fijne afsluiting van de week.

Volgende week hebben we weer een programma, de aankondigingen zullen weer op deze pagina worden gecommuniceerd.

Tot de volgende keer!

Uitnodiging:Zondag 20 septemberUrengebed: 10.10Goddelijke Liturgie: 10.30Iedereen is van harte welkom!Kerkhofkapel  Voge...
19/09/2026

Uitnodiging:

Zondag 20 september
Urengebed: 10.10
Goddelijke Liturgie: 10.30

Iedereen is van harte welkom!

Kerkhofkapel Vogelenzanglaan 21 4835 EL Breda

Uitnodiging:Zaterdag 19 septemberVespers: 19.00Aansluitend KatacheseIedereen is van harte welkom!Kerkhofkapel  Vogelenza...
17/09/2026

Uitnodiging:

Zaterdag 19 september
Vespers: 19.00
Aansluitend Katachese

Iedereen is van harte welkom!

Kerkhofkapel Vogelenzanglaan 21 4835 EL Breda

Gezegend Hoogfeest van de vinding van het heilige, kostbare en levendmakende Kruis en een gezegende zondag aan allen!
13/09/2026

Gezegend Hoogfeest van de vinding van het heilige, kostbare en levendmakende Kruis en een gezegende zondag aan allen!

Gezegend Hoogfeest van de geboorte van de Moeder Gods en een gezegende zondag aan allen!
06/09/2026

Gezegend Hoogfeest van de geboorte van de Moeder Gods en een gezegende zondag aan allen!

Uitnodiging:Zondag 23 augutusUrengebed: 10.10Goddelijke Liturgie: 10.30Iedereen is van harte welkom!Kerkhofkapel  Vogele...
22/08/2026

Uitnodiging:

Zondag 23 augutus
Urengebed: 10.10
Goddelijke Liturgie: 10.30

Iedereen is van harte welkom!

Kerkhofkapel Vogelenzanglaan 21 4835 EL Bredap

Zondag 16 augustusIedereen bedankt voor de mooie dienst van vandaag. We wensen jullie een gezegende zondag en een fijne ...
16/08/2026

Zondag 16 augustus

Iedereen bedankt voor de mooie dienst van vandaag. We wensen jullie een gezegende zondag en een fijne afsluiting van de week.

De eerstvolgende diensten zullen weer op deze pagina worden gecommuniceerd.

Tot de volgende keer!

Zondag 12 juliIedereen bedankt voor de mooie dienst van vandaag. We wensen jullie een gezegende zondag en een fijne afsl...
12/07/2026

Zondag 12 juli

Iedereen bedankt voor de mooie dienst van vandaag. We wensen jullie een gezegende zondag en een fijne afsluiting van de week.

Volgende week zondag hebben we geen dienst, de eerstvolgende diensten zullen weer op deze pagina worden gecommuniceerd.

Tot de volgende keer!

Uitnodiging:Zondag 12 juliUrengebed: 10.10Goddelijke Liturgie: 10.30Iedereen is van harte welkom!Kerkhofkapel  Vogelenza...
11/07/2026

Uitnodiging:

Zondag 12 juli
Urengebed: 10.10
Goddelijke Liturgie: 10.30

Iedereen is van harte welkom!

Kerkhofkapel Vogelenzanglaan 21 4835 EL Bredap

Adres

Vogelenzanglaan 21
Breda
4835EL

Openingstijden

10:30 - 13:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Orthodoxe Kerk Breda nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met De Plaats Van Aanbidding

Stuur een bericht naar Orthodoxe Kerk Breda:

Snelkoppelingen

Delen

Kerken En Gebedshuizen in de buurt