22/05/2026
Szeretettel hívunk a pünkösdi ünnepi úrvacsorás Istentiszteleteinkre:
- Münchenben május 24-én 16.00 órakor
- és Laubenben május 25-én 10.30-kor!
Nagyon örülünk, hogy gyülezetünk legátust fogadhat Pünkösdkor!
Mindkét Istentiszteleten a budapesti teológiáról érkező Sümegh Bíbor teológushallgató hirdeti majd az Igét. Az úrvacsoraosztást pedig Granzinné Varga Ágnes református lelkészasszony vezeti majd mindkét Istentiszteleten.
Mindenkit szeretettel várunk!
Május 25-én pedig 19.00 órától a “Hétfőn héttől”azaz "7-főn 7-től" online Imaközösségre hívunk. Kérjük, aki szeretne jönni, jelezze e-mailen, telefonon vagy facebook-on, és elküldöm a linket.
Imádkozzunk sokat! Akár énekekkel is - hiszen énekelve is imádkozhatunk!
Akárhol is lennénk, jártunkban-keltünkben, egészségben és betegségben, örömünkben és bánatunkban - mehetünk Hozzá úgy, ahogy vagyunk!
Isten vár minket - ahogyan a tékozló fiút is várta haza az édesapja!
Megköszönhetjük Neki a napot, hiszen minden napunk Isten ajándéka!
Ha odafigyelünk, meglátjuk és megköszönjük Neki az áldásait, öröm születhet meg bennünk még nehézségben, betegségben, félelmek között is: a MÉGIS - öröm!
Kérjük Istent gyógyulásért, bölcsességért, helyes döntésekért - imádkozzunk a szenvedőkért, gyászolókért, segítőkért!
Aki szeretné, hogy imádkozzunk Érte vagy Szeretteiért, vagy valamiért, ami fontos számára, kérjük, akár telefonon, akár e-mailen jelezze kérését!
A gyülekezeti házban a kijáratnál található fehér dobozba is be lehet dobrni akár anonim módon is az imakéréseket! Szeretettel várjuk!
Így nemcsak "általánosan" tudnánk imádkozni Értetek, hanem a kérésekért konkrétan is. :)
Az ÚR áldását, békességét és reménységét kívánjuk a következő Igével:
"Térjetek meg, és keresztelkedjetek meg valamennyien Jézus Krisztus nevében, bűneitek bocsánatára, és megkapjátok a Szentlélek ajándékát." ApCsel 2:38
Szeretettel és imádsággal:
Réka
Dr. Baranyai Réka
önkéntes prédikátor