06/15/2026
🎓🌸 W sobotę dzieci z klasy Bernadetty spotkały się w „Ogrodzie Wdzięczności”, aby wspólnie świętować wyjątkowy dzień – swoją graduację.
Był to piękny czas pełen wzruszeń, radości, uśmiechów i wdzięczności za wspólnie spędzone chwile. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych absolwentów i życzymy im wielu sukcesów oraz wspaniałych przygód na kolejnym etapie edukacji.
Gratulujemy wszystkim dzieciom i dziękujemy rodzicom za ich wsparcie oraz zaufanie! 💙🎓🌿