06/01/2024
Wspaniałe spotkanie opłatkowe Oazy już za nami! Tegoroczne obchody świąt Bożego Narodzenia były niezwykłe i pełne radości. Wszyscy członkowie naszej oazy zgromadzili się razem, by podzielić się opłatkiem, modlitwą i śpiewem. Wszyscy zgromadzeni uczestniczyli w nabożeństwie, podczas którego dziękowaliśmy za błogosławieństwo i miłość, jakie otrzymujemy od Boga. Prosiliśmy o to aby Bóg zawsze był z nami w tej wspólnocie, wspierał nas (animatorów), księży i uczestników. Śpiewaliśmy kolędy, które dopełniały uroczystego nastroju i wprowadzały nas w duch Bożego Narodzenia.
Nie mogło zabraknąć również symbolicznego łamania się opłatkiem. Podzieliliśmy się nim ze wszystkimi obecnymi, składając sobie życzenia i błogosławieństwo. To niezwykłe gesty zbliżają nas do siebie i przypominają o jedności jaką niesie nam Święto Narodzenia Pańskiego.
Spotkanie opłatkowe Oazy było nie tylko okazją do świętowania, ale także do wzmacniania więzi między członkami. Wszyscy mogliśmy spędzić czas razem, dzielić się radością i wzajemnym wsparciem. To cenne doświadczenie ugruntowało naszą wiarę i motywację do dalszej wspólnej pracy na rzecz Oazy i naszej lokalnej społeczności