25/05/2026
Rozpoczęliśmy dziś Biały Tydzień – wyjątkowy czas dla naszych dzieci pierwszokomunijnych, pełen modlitwy, wdzięczności i radości ze spotkania z Jezusem w Eucharystii. 🤍
Podczas dzisiejszego spotkania dzieci otrzymały pamiątkowe obrazki Pierwszej Komunii Świętej, które są darem naszego Księdza Proboszcza. Niech będą one piękną pamiątką tego ważnego dnia oraz przypomnieniem o obecności Pana Jezusa w ich codziennym życiu.
Otaczajmy nasze dzieci modlitwą, aby ich przyjaźń z Jezusem rozwijała się każdego dnia. 🙏