24/05/2026
Kochani maturzyści! 🎓
Mamy nadzieję, że zmagania związane z egzaminem dojrzałości są już za Wami.
Żeby dobrze zakończyć ten pełen stresu czas, chcemy zaprosić Was na grilla organizowanego przez studentów duszpasterstwa akademickiego „Stodoła”. 🌾
Spędzimy razem czas w miłym gronie, a przy okazji będziecie mogli zobaczyć, jak wygląda nasze duszpasterstwo od środka.
Niezależnie od tego, czy jesteście już w 100% pewni, że Zielona Góra od października będzie Waszym miastem, czy dopiero rozważacie różne opcje - wpadnijcie w czwartek i przekonajcie się sami ✨
To nic nie kosztuje, a jedno jest pewne: głodni do domu nie wrócicie! 🔥🌭🍖
Szczegółowe informacje:
• czwartek, 28.05.2026
• godzina 19:30 (po Mszy wieczornej)
• ogród parafialny przy parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze
• wstęp wolny
Jeśli planujecie się pojawić, napiszcie do nas w wiadomości prywatnej albo zostawcie komentarz — chcemy wiedzieć, ilu Was się spodziewać 😊
Do zobaczenia!