Zgierska Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Uwielbienie"

Zgierska Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Uwielbienie" Jesteśmy Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym, działającą przy parafii pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Zgierzu.

Spotkania modlitewne odbywają się w każdy wtorek o godz. 19 w Sali „Przystań”.

Kochani, dzielimy się z Wami błogosławionym czasem pielgrzymkowym, za który jesteśmy wdzięczni Panu Bogu! Na naszym szla...
20/10/2025

Kochani, dzielimy się z Wami błogosławionym czasem pielgrzymkowym, za który jesteśmy wdzięczni Panu Bogu! Na naszym szlaku dane nam było pielgrzymować na Jasną Górę, gdzie nasz duszpasterz Ksiądz Krzysztof Majda celebrował Msze św. w Kaplicy Cudownego Obrazu. Po Mszy św. i zwiedzaniu Jasnej Góry z s. Anną, przewodniczką po Jasnej Górze, udaliśmy się na miejsce noclegu, do Domu Pielgrzyma w Czernej znajdującego się na terenie Klasztoru Karmelitów Bosych. Był tam czas na modlitwę przy grobie św. Rafała Kalinowskiego i przed wizerunkiem Matki Bożej Szkaplerznej oraz czas wspólnej rekreacji i odpoczynku. Kolejnego dnia zwiedzaliśmy miejsca związane ze św. Janem Pawłem II w Krakowie, tj. Franciszkańską 3, gdzie spotkaliśmy się z Metropolitą Krakowskim oraz Katedrę na Wawelu. Następnie udaliśmy się do grobu św. Faustyny w Krakowskich Łagiewnikach i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Ostatniego dnia naszej pielgrzymki pielgrzymowaliśmy do malowniczo położonego sanktuarium pasyjno-maryjnego, do Kalwarii Zebrzydowskiej, aby pielgrzymkę zakończyć modlitwą przed obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej, jakże bliskiej św. Janowi Pawłowi II. Serdecznie dziękujemy Panu Bogu za wszystkie spotkania i miejsca, które dane było nam nawiedzić oraz Księdzu Krzysztofowi za jego kapłańskie serce i towarzyszenie nam podczas tej pielgrzymki!

Kochani, w dniu wczorajszym zorganizowaliśmy wspólnie z naszym duszpasterzem Księdzem Krzysztofem Majdą ostatnie spotkan...
28/06/2025

Kochani, w dniu wczorajszym zorganizowaliśmy wspólnie z naszym duszpasterzem Księdzem Krzysztofem Majdą ostatnie spotkanie wspólnotowe przed wakacjami, które zwieńczyliśmy wspaniałym ogniskiem, pyszną strawą i wspólnym tańcem! Bardzo się cieszymy, że zorganizowaliśmy to także wspólnie z naszą bratnią wspólnotą Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Zgierz!!!! Grill, rozmowy, dobry humor, śpiew przy ognisku, a na koniec taniec porwały nasze serca! Było wspaniale!!!😍😍😍 Bardzo serdecznie dziękujemy Księdzu Andrzejowi Chmielewskiemu, proboszczowi naszej parafii, za przygotowanie i udostępnienie pięknego ogrodu przy parafii!!! Dziękujemy także Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia! Chwała Panu! Życzymy błogosławionego wakacyjnego odpoczynku, z Panem Bogiem!❤️

Kochani, serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę podczas wczorajszego Wieczoru Uwielbienia 🥰 Dzielimy się z Wami zdjęc...
09/06/2025

Kochani, serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę podczas wczorajszego Wieczoru Uwielbienia 🥰 Dzielimy się z Wami zdjęciami z prób i wczorajszego wieczoru. Pozdrawiamy naszych Przyjaciół z Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Zgierz i Ministrantów ze św. Katarzyny!!! Dziękujemy za wspólną służbę!!!!❤️

Zapraszamy wszystkich serdecznie na dzisiejsze Uwielbienie organizowane razem ze Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Z...
08/06/2025

Zapraszamy wszystkich serdecznie na dzisiejsze Uwielbienie organizowane razem ze Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Zgierz 🔥❤️

https://www.youtube.com/watch?v=QRRCw5RR88E
26/12/2024

https://www.youtube.com/watch?v=QRRCw5RR88E

sł. T. Lenartowicz, melodia oryginalna J. Gall;ar. i nagranie/przygotowanie audio: Adam Dziedzic;voc solo: Inga Pozorska, Lena Durlak, Anna Majewska-Owczarek...

Kochani, niech nowonarodzone Dzieciątko Jezus otula Wasze serce miłością, radością, nadzieją i pokojem, aby móc iść z Je...
25/12/2024

Kochani, niech nowonarodzone Dzieciątko Jezus otula Wasze serce miłością, radością, nadzieją i pokojem, aby móc iść z Jego darami i pięknem w naszą codzienność oraz do drugiego człowieka.
Życzymy Wam błogosławionych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia 🎄✨💖🙏

02/11/2024

#33 Dziś modli się Jadzia 😍


W ciągu tego miesiąca towarzyszą nam trzy intencje:
1) O rozwój dzieła Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Archidiecezji Łódzkiej ✝️
2) O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w Kościele (zwłaszcza KOŚCIELE ŁÓDZKIM)⛪
3) W intencji, którą wskazał i zna ks. Asystent 🙏

Wspólną modlitwą możemy więcej! GOTÓW! 💪🏼🫡

01/11/2024

#32 Dziś modli się Basia 🤩


W ciągu tego miesiąca towarzyszą nam trzy intencje:
1) O rozwój dzieła Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Archidiecezji Łódzkiej ✝️
2) O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w Kościele (zwłaszcza KOŚCIELE ŁÓDZKIM)⛪
3) W intencji, którą wskazał i zna ks. Asystent 🙏

Wspólną modlitwą możemy więcej! GOTÓW! 💪🏼🫡

31/10/2024

#31 Dziś modli się Jacek 🤓


W ciągu tego miesiąca towarzyszą nam trzy intencje:
1) O rozwój dzieła Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Archidiecezji Łódzkiej ✝️
2) O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w Kościele (zwłaszcza KOŚCIELE ŁÓDZKIM)⛪
3) W intencji, którą wskazał i zna ks. Asystent 🙏

Wspólną modlitwą możemy więcej! GOTÓW! 💪🏼🫡

30/10/2024

#30 Dziś modli się Mariola 🤩


W ciągu tego miesiąca towarzyszą nam trzy intencje:
1) O rozwój dzieła Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Archidiecezji Łódzkiej ✝️
2) O nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w Kościele (zwłaszcza KOŚCIELE ŁÓDZKIM)⛪
3) W intencji, którą wskazał i zna ks. Asystent 🙏

Wspólną modlitwą możemy więcej! GOTÓW! 💪🏼🫡

Adres

95/100
Zgierz
95-100

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zgierska Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Uwielbienie" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Zgierska Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Uwielbienie":

Udostępnij