26/05/2026
Wczoraj został zamontowany nowy krzyż przy naszym kościele.
To dla naszej wspólnoty bardzo ważny i wzruszający moment.
Było wiele pracy, emocji, stresu i troski o to, aby wszystko przebiegło bezpiecznie i pomyślnie, ale dzięki Bożej opiece oraz zaangażowaniu wielu osób nowy krzyż już stoi na swoim miejscu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w to dzieło - modlitwą, ofiarą, pomocą organizacyjną i fizyczną pracą.
Już dziś zapraszamy na uroczyste poświęcenie nowego krzyża, które odbędzie się w sobotę, 30 maja, po Mszy Świętej o godz. 17.00 sprawowanej w intencji mieszkańców naszej wspólnoty, natomiast w niedzielę 31 maja o godz.15.00 zapraszamy na ostatnie nabożeństwo majowe przy krzyżu a po nabożeństwie Ks.Piotr zaprasza na "Kawę Księdza Orione"na parking przedszkolny.
Serdecznie zapraszamy!
Zdjęcia wyk. Z. Szczepański