20/12/2025
WIGILIA MINISTRANCKA
To był dzień pełen radości, wspólnoty i prawdziwego, świątecznego ducha ❤️
Już od samego rana na zbiórce nasi ministranci i kandydaci ćwiczyli procesje, a lektorzy zgłębiali Katechizm Kościoła Katolickiego.🙏
Po zbiórce przyszedł czas na wspólne przygotowania do Wigilii.
Po uroczystej Mszy Świętej o godzinie 18.00 zasiedliśmy do stołu i rozpoczęliśmy naszą ministrancką Wigilię. Był opłatek, życzenia płynące prosto z serca, ciepło, które trudno opisać słowami, i wdzięczność za to, że możemy być jedną wspólnotą ✝️✨ Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tego wyjątkowego dnia. 💫