Liturgiczna Służba Ołtarza parafii NMP Królowej Polski w Zawierciu

Liturgiczna Służba Ołtarza parafii NMP Królowej Polski w Zawierciu ...

WIGILIA MINISTRANCKATo był dzień pełen radości, wspólnoty i prawdziwego, świątecznego ducha ❤️Już od samego rana na zbió...
20/12/2025

WIGILIA MINISTRANCKA

To był dzień pełen radości, wspólnoty i prawdziwego, świątecznego ducha ❤️
Już od samego rana na zbiórce nasi ministranci i kandydaci ćwiczyli procesje, a lektorzy zgłębiali Katechizm Kościoła Katolickiego.🙏
Po zbiórce przyszedł czas na wspólne przygotowania do Wigilii.

Po uroczystej Mszy Świętej o godzinie 18.00 zasiedliśmy do stołu i rozpoczęliśmy naszą ministrancką Wigilię. Był opłatek, życzenia płynące prosto z serca, ciepło, które trudno opisać słowami, i wdzięczność za to, że możemy być jedną wspólnotą ✝️✨ Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tego wyjątkowego dnia. 💫

Dzisiejsza zbiórka ministrancka 🙌😄Podczas dzisiejszej zbiórki porozmawialiśmy o Niedzieli Gaudete 🌸😄 — niedzieli radości...
13/12/2025

Dzisiejsza zbiórka ministrancka 🙌😄

Podczas dzisiejszej zbiórki porozmawialiśmy o Niedzieli Gaudete 🌸😄 — niedzieli radości, która przypomina nam, że Adwent to nie tylko oczekiwanie ⏳, ale także nadzieja ✨ i radość 😊

Na zakończenie nie zabrakło krótkich scenek 🎭i żartów 😆, które wywołały wiele śmiechu 🤣 i jeszcze bardziej podkreśliły radosny charakter Niedzieli Gaudete 😄🙌

Dziękujemy wszystkim za obecność i świetną atmosferę! 😁🔥

Dzisiaj na naszej zbiórce każdy ministrant miał szanse otworzyć okienko kalendarza adwentowego.🎄Każda skrytka kryła zada...
07/12/2025

Dzisiaj na naszej zbiórce każdy ministrant miał szanse otworzyć okienko kalendarza adwentowego.🎄
Każda skrytka kryła zadanie, które trzeba było wykonać oraz słodki upominek.🎁 Była świetna atmosfera, a towarzyszyły jej dużo uśmiechu i radości.🎅🙌

Dzisiaj także o godzinie 15 ruszył ministrancki serwer minecraft. Czeka tam na nas wiele zabawy, przygód oraz wspaniałych wydarzeń. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Adwent to czas dobrego przygotowania – dzisiaj pokazaliśmy, że można to robić także w kreatywny i wspólnotowy sposób. 😊
Dziękujemy wszystkim za obecność i super energię!

MAMY NOWYCH LEKTORÓW! 🙌✨Dziś w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Częstochowie bp Antoni Długosz pobłogos...
30/11/2025

MAMY NOWYCH LEKTORÓW! 🙌✨
Dziś w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Częstochowie bp Antoni Długosz pobłogosławił naszych braci do pełnienia posługi lektora. 📖🙏

Z całego serca GRATULUJEMY! 🎉
Prosimy o modlitwę za: Antka, Szymona, Kacpra, Dawida, Antka, Oskara,Alana i Błażeja. 🙏💒

Niech Pan umacnia ich na drodze tej posługi i obdarza potrzebnymi łaskami! ✝️

MAMY 7️⃣ NOWYCH MINISTRANTÓW ❗✨W tegoroczną uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata do grona Liturgicznej Służby Ołtarz...
23/11/2025

MAMY 7️⃣ NOWYCH MINISTRANTÓW ❗✨
W tegoroczną uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata do grona Liturgicznej Służby Ołtarza dołączyło siedmiu nowych ministrantów, którzy po okresie przygotowania uroczyście złożyli swoje przyrzeczenia i zostali pobłogosławieni do pełnienia służby przy ołtarzu.
Otoczmy ich naszą modlitwą, aby z radością i wytrwałością wzrastali w służbie Bogu i ludziom 🙏

MAMY AWANS!Dzisiaj we Włodowicach odbył się I etap rozgrywek LSO w piłce halowej. Awansowaliśmy w kategorii ministrant o...
15/11/2025

MAMY AWANS!
Dzisiaj we Włodowicach odbył się I etap rozgrywek LSO w piłce halowej. Awansowaliśmy w kategorii ministrant oraz lektor młodszy!
Gra dobra, piękna i pełna emocji 🔥
Chcemy dodać, że lektorzy młodsi wygrali wszystkie mecze i nie stracili żadnej bramki ⚽️Trzymajcie za nas kciuki dalej!

WYCIECZKA DO WARSZAWY!! 😃🇵🇱W ostatnią sobotę września nasi ministranci wybrali się na wycieczkę do stolicy naszej ojczyz...
28/09/2025

WYCIECZKA DO WARSZAWY!! 😃🇵🇱

W ostatnią sobotę września nasi ministranci wybrali się na wycieczkę do stolicy naszej ojczyzny. Zwiedziliśmy m.in. Pałac Prezydencki, Planetarium oraz Złote Tarasy. Mieliśmy także radość przeżyć Eucharystie w kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu 🙏
Poniżej fotorelacja 👇

MAMY PREZESA!!! 👨‍💼Na dzisiejszej zbiórce mieliśmy przyjemność wybrać prezesa 👨‍💼 na rok formacyjny 2025/2026! Zanim to ...
13/09/2025

MAMY PREZESA!!! 👨‍💼

Na dzisiejszej zbiórce mieliśmy przyjemność wybrać prezesa 👨‍💼 na rok formacyjny 2025/2026! Zanim to zrobiliśmy, udaliśmy sie do kościoła,⛪️ uwielbić Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, z okazji trwającego w naszej parafii dnia Eucharystycznego. Po powrocie rozpoczęły się wybory.📄 Kandydowało trzech lektorów - Adam Rak, Wiktor Sochacki oraz Aleksander Ciszowski. Po długiej debacie, przedstawieniu planów i rozmowie z wyborcami - rozpoczęło się głosowanie. Decyzją ministrantów prezesem został Wiktor!🎉💪👨‍💼 Życzymy owocnej posługi na rzecz naszej wspólnoty.

ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK FORMACYJNY!!! 🎉🙏💪Na dzisisiejszej zbiórce było nas niemal 50💪, zebraliśmy się,  aby rozpocząć now...
06/09/2025

ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK FORMACYJNY!!! 🎉🙏💪

Na dzisisiejszej zbiórce było nas niemal 50💪, zebraliśmy się, aby rozpocząć nowy rok formacyjny w którym czeka na nas wiele nowych przygód i atrakcji. 🎡 Na początku udaliśmy sie do naszego kościoła, aby zawierzyć Panu Bogu naszą tegoroczną służbę.🙏 Następnie, jak to już jest w naszym zwyczaju, udaliśmy się na lody, 🍦 na dobry początek.

Na kolejnej zbiórce czekają nas wybory na prezesa ministrantów👨‍💼, zapraszamy wszystkich, aby oddać swój głos.

Wakacje rozpoczęte! 🥳Dzisiaj kajaki, a już poniedziałek ruszamy na obóz rowerowy 🚴Dobrego czasu dla wszystkich 😇
28/06/2025

Wakacje rozpoczęte! 🥳
Dzisiaj kajaki, a już poniedziałek ruszamy na obóz rowerowy 🚴
Dobrego czasu dla wszystkich 😇

🎉 Święto Ministranta 2025 🎉W minioną niedzielę przeżyliśmy wyjątkowy dzień – Święto Ministranta!Z ogromną radością ustan...
22/06/2025

🎉 Święto Ministranta 2025 🎉

W minioną niedzielę przeżyliśmy wyjątkowy dzień – Święto Ministranta!
Z ogromną radością ustanowiliśmy 5 nowych ministrantów, którzy dołączyli do naszej wspólnoty liturgicznej.

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród uhonorowaliśmy tych, którzy przez cały rok z oddaniem służyli przy ołtarzu.
Tytuł Ministranta Roku 2025
🥇 Igor Czyż
🥇 Antoni Szkoda
Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni! 👏🔥

Z całego serca dziękujemy wszystkim ministrantom, ich rodzicom oraz gościom, którzy razem z nami świętowali ten ważny dzień.

MAJÓWKA!A my na rowerach w przepięknej trasie do Skarżyc! Życzymy dobrego i Bożego długiego weekendu 😇
01/05/2025

MAJÓWKA!
A my na rowerach w przepięknej trasie do Skarżyc! Życzymy dobrego i Bożego długiego weekendu 😇

Adres

Paderewskiego 28
Zawiercie
42-400

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Liturgiczna Służba Ołtarza parafii NMP Królowej Polski w Zawierciu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij