23/05/2026
Zapraszam do obejrzenia relacji z ostatniego spotkania w Tarnowskich Górach :)
Wspólne działanie dla dobra w Tarnowskich Górach❤️
W dniu 21 maja w parafii św. Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach odbyła się msza święta, po której miało miejsce spotkanie w Diakonii Miłosierdzia. Było to spotkanie mieszkańców Tarnowskich Gór oraz osób, które chcą włączyć się w działania na rzecz osób w kryzysie bezdomności, samotnych i potrzebujących.
Podczas rozmów wymieniliśmy się doświadczeniami, omówiliśmy dotychczasowe działania w Tarnowskich Górach oraz możliwości dalszej wspólnej pomocy.