30/05/2026
1. Przeżywamy uroczystość Uroczystość Trójcy Świętej.
2. Przez cały tydzień Msza św. o godz. 18.00, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe – do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
3. Serdecznie dziękuję za udział w Odpuście ku czci Św. Jana Nepomucena, serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę, udział w procesji, a dzieciom za sypanie kwiatów.
4. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. W Sieroszowie po Mszy św. o 10.00 a w Stolcu po Sumie Parafialnej Procesja Eucharystyczna. Bardzo proszę dzieci, o sypanie kwiatków przed Panem Jezusem. Szczególnie zapraszam dzieci Rocznicowe. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy w tradycyjnych miejscach.
5. Serdecznie dziękuję Firmie pogrzebowej Wróbel i Syn za troskę o nasze cmentarze, za wykoszenie trawy jak i za comiesięczne opłaty za wywóz śmieci.
6. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek – modlimy się o powołania do służby w Kościele, I piątek – wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, okazja do spowiedzi. W Stolcu i w Sieroszowie od 8.30 odwiedziny chorych.
I sobotę miesiąca – o 8.00 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.
7. Na sobotę 6 VI planowany jest wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej – Polanica-Zdrój. Koszt wyjazdu 30 zł. Zapisy do wtorku w zakrystii. Wyjazd o godz. 9.00 spod Szkoły
Sieroszów:
1. Msza św. w piątek i w sobotę o 17.00
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom Państwa: Adama Chanek, Pacocha, Duc. O sprzątanie w tym tygodniu bardzo proszę Rodziny: Zarzyckich, Nenkin, Ciiupik.
Za wykoszenie trawy serdecznie dziękujemy naszym Strażakom