11/01/2026
Witamy po przerwie świątecznej!🌲❄️
Zaczęliśmy od zabaw, które wymagały od nas niemałych pokładów energii. Ćwiczyliśmy refleks grając w sztućce i rozciągaliśmy
się grając w figury.
Później uczyliśmy się śpiewać oraz modlić
Echem Słowa.
Dzisiejszym tematem był Chrzest, więc na spotkaniach w grupach, narysowaliśmy nasze skojarzenia z tym Sakramentem.
Do zobaczenia za tydzień w sobotę o 12.00!💗