16/06/2026
13.06.2026 Pielgrzymka Saloniku Dobrego Słowa
Druga część fotorelacji.
W Supraślu zachwyciły nas Ikony - nie tylko jako dzieło sztuki chrześcijańskiej, wschodniej tradycji, ale przede wszystkim jako żywe, rozmodlone wizerunki. Zachęcamy do przejrzenia choćby pobieżnie naszej drogi przez klimatyczne Muzeum Ikon w Supraślu... Tak rozmodleni wyruszyliśmy w drogę do Sokółki, gdzie Pan Jezus Eucharystyczny namacalnie zaznaczył swoją Obecność w Najświętszym Sakramencie. Uczestniczyliśmy w wyjątkowo uroczystej Mszy Świętej odpustowej z racji święta głównego Patrona parafii w Sokółce, św. Antoniego z Padwy i mogliśmy Jego uczcić relikwie. Pan Jezus błogosławił i pogodzie i w niepogodzie... W dalszym pielgrzymowaniu do Świętej Wody, przez piękne podlaskie krajobrazy było bardzo radośnie, mimo zmęczenia. Dziękujemy Panu Bogu za tak piękne przeżycia i chyba dla każdego z nas jakieś zachwyty w sercu. Dziękujemy ks. Arkadiuszowi za pomysł tej wyprawy, Wszystkim za wspólnie przeżyte chwile.
Bóg zapłać!