Całą Wspólnotą spotykamy się w PIĄTKI o 18.00. Razem modlimy się, bawimy, odkrywamy miłość Boga i staramy się żyć Jego słowem. Spróbuj i Ty! Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami. :)
PIĄTKOWE spotkania, są spotkaniami naszej całej Wspólnoty. Rozpoczynamy je od Eucharystii, która jest w naszym kościele o 18.00. W każdy kolejny PIĄTEK miesiąca ROBIMY COŚ INNEGO :)
I piątek mies. - ADORACJA W KOŚCIE
LE (i rozważanie Słowa Bożego, czyli NAMIOT SPOTKANIA)
II piątek mies. - NIESZPORY
III piątek mies. - KONFERENCJA ( i NIESZPORY)
IV piątek mies. - POGODNY WIECZÓR (i NIESZPORY)
Jest nas około 40 osób.Raz w tygodniu spotykamy się w MAŁEJ GRUPIE (w której się formujemy), gdzie dzielimy się naszą relacją z Bogiem i wspólnie wzrastamy w wierze. an Justyna Ż. - ODB
an. Kacper - ODB
an. Justyna B. - gr. po II OND
an. Ania - gr. po III OND
an. Basia - gr. po I ONŻ
an. Wojtek - gr po I ONŻ
an. Beata - gr. po II ONŻ