23/05/2026
Serdecznie dziękuję za każde życzliwe słowo oraz dar modlitwy z okazji mojego podwójnego Jubileuszu 45-tej rocznicy urodzin oraz 20-tej rocznicy święceń kapłańskich. Dziękuję Rodzicom, Rodzinie Parafialnej, Przyjaciołom, Gościom, Przedstawicielom Władzy Samorządowej Gmin Złotoryja i Chojnów oraz ks. Markowi Sucheckiemu, który wygłosił okolicznościowe kazanie. W dniu Jubileuszu zanosiłem za Was wszystkich modlitwę do Boga.🙏.