04/06/2026
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Dziś w naszej parafii przeżywaliśmy uroczystość Bożego Ciała – święto wiary i miłości do Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Wspólna Eucharystia oraz procesja do czterech ołtarzy były pięknym świadectwem naszej jedności i przywiązania do Chrystusa.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i godnego przeżycia tej uroczystości: kapłanom, pani organistce, panu kościelnemu, orkiestrze, strażakom, służbie liturgicznej, osobom przygotowującym ołtarze, dzieciom sypiącym kwiaty, niosącym feretrony i chorągwie oraz wszystkim parafianom i gościom za wspólną modlitwę i świadectwo żywej wiary.