12/05/2026
Za nami dwa wyjątkowe kiermasze ciast, które pokazały, jak wielką siłą jest nasza pielgrzymkowa wspólnota 💙
📅 19 kwietnia odbył się kiermasz ciast w parafii Brzeźnio.
W akcję zaangażowali się pielgrzymi z parafii Brzeźnio, Stolec oraz Brąszewice. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i otwartym sercom udało się zebrać 5 700 zł.
📅 26 kwietnia odbyły się kolejne kiermasze – w Złoczewie oraz Stolcu.
Tym razem w przygotowanie włączyli się pielgrzymi z parafii Złoczew, Stolec oraz Godynice. Wspólnie udało się zebrać ponad 15 000 zł!
Kiermasze odbyły się pod opieką tutejszych duszpasterzy. Serdecznie dziękujemy za organizację i wsparcie tych wydarzeń 💙
Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim pielgrzymom za wkład w organizację kiermaszów, za upieczenie przepysznych ciast, poświęcony czas i ogrom dobra 💙
Dziękujemy także każdemu, kto wsparł nasze zbiórki. Dzięki Wam wspólna p**a pielgrzymkowa wzrosła już do ponad 20 000 zł!
Do tej pory udało się zakupić chłodnię oraz monstrancję. W planach jest także zakup nowej tuby lub naprawa obecnych. Pozostałe środki również zostaną przeznaczone na potrzeby naszej pielgrzymki.
Dziękujemy za każdą pomoc i każde dobre słowo.
Przypominamy, że jesteśmy jednością 💙
Działamy wspólnie, gramy do jednej bramki i już nie możemy doczekać się chwili, gdy ponownie spotkamy się wszyscy razem. Już niedługo, śpiewając, grając i z uśmiechem na twarzy, będziemy przemierzać kolejne kilometry, by w niebieskich barwach wejść na Jasną Górę! 💙💙💙