06/09/2023
Pielgrzymka rowerowa do Sanktuarium Matki Boskiej w Wąsewie odbędzie się w najbliższy piątek 8 września. Ruszamy spod kościoła Św. Wojciecha w Wyszkowie o godz. 7.30. W drodze powrotnej (po uroczystości) zatrzymujemy się na plebanii parafii w Długosiodle na posiłek :-)
PS Szelki odblaskowe rozda przez wyruszeniem w drogę Sławomir Wiśniewski, który poprowadzi pielgrzymkę. Opiekunem duchowym będzie ks. Stanisław Kućmierowski.