23/06/2019
Rok formacji dobiegł końca. Nadszedł moment podziękować Bogu za ten czas. Szczególnie za REO, REMO, spotkania, wyjazdy, msze z modlitwą o uzdrowienie. Nasze dziękczynienie rozpoczniemy mszą świętą w kościele w Wydminach we WTOREK (25.06.2019) o godz. 18.00. Następnie agapa na posesji Danki Fit. Na powyższe zapraszamy wszystkie osoby, które należą do wspólnoty, sympatyzują z nią, są nią zainteresowani. Zaprosiliśmy też naszych przyjaciół z Giżycka. Zapraszamy bardzo serdecznie młodzież z GRUAH!!! Do zobaczenia