23/05/2026
Przedostatnia „Akademia Duchowości dla nastolatków” za nami! 👏🔥
Piątkowy wieczór, 22 maja spędziliśmy w , zaopiekowani i ugoszczeni 🫶
Dziękujemy ks. Janowi Inglotowi za bardzo ciekawą
i konkretną konferencję o modlitwie liturgią, w szczególności Eucharystią! Świetnie się nam modliło na Eucharystii, której przewodniczył ks. Bartek Kot, przeżywający tego dnia swoją 16 rocznicę święceń kapłańskich. Dziękujemy za mądrą homilię, która także korespondowała z tematem naszej Akademii.
Później małe grupki i smaczne tosty w duszpasterstwie 🥪.
Było nam bardzo miło spędzić czas w tym gościnnym miejscu! 🏠
Zapraszamy na ostatnią w tym roku szkolnym Akademię Duchowości - 19 czerwca. Tym razem konferencję powie nam ks. prof. Mariusz Rosik, ceniony wrocławski biblista. Pomoże nam zrozumieć jak modlić się Słowem Bożym 🙏
Dziękujemy za zdjęcia Franek Kalita 👏