Centrum Młodzieżowe Oratorium Chrystusa Króla we Wrocławiu

Centrum Młodzieżowe Oratorium Chrystusa Króla we Wrocławiu Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Centrum Młodzieżowe Oratorium Chrystusa Króla we Wrocławiu, Młodych Techników 17, Wroclaw.

Zaprzyjaźniona z nami szkoła 46, z którą organizujemy wspólnie np Nocne Czuwania lub spektakle teatralne zaprasza dziś n...
17/02/2026

Zaprzyjaźniona z nami szkoła 46, z którą organizujemy wspólnie np Nocne Czuwania lub spektakle teatralne zaprasza dziś na dzień otwarty! Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 we Wrocławiu - Edukacja

Zapraszamy 17.02.2025 r.

WISŁA! ❄️🎿❄️ Jeszcze wczoraj wróciliśmy z naszego wyjazdu do Wisły. To był naprawdę miły czas - pozwólcie, że troszkę Wa...
12/02/2026

WISŁA! ❄️🎿

❄️ Jeszcze wczoraj wróciliśmy z naszego wyjazdu do Wisły. To był naprawdę miły czas - pozwólcie, że troszkę Wam o nim opowiemy…

❄️ Już pierwszego dnia podzieliliśmy się na dwie ekipy: spacerową i stokową - dla miłośników nart i nie tylko. Jak przystało na spacerowiczów, nie traciliśmy czasu i wybraliśmy się na poznawanie miasta oraz przekąsić coś pysznego. Ekipa narciarzy wieczorkiem wybrała się na narty, aby podbijać stok! ⛷️

❄️ Kolejne dni były bardzo intensywne! Nie obijaliśmy się i gdy ekipa stokowa wybrała się, aby pojeździć, my - jako spacerowicze - podbijaliśmy Skolnity! Było ciężko, ale jakoś się udało - po drodze nawet spotkaliśmy alpaki! Po tym wróciliśmy na obiad, który zjedliśmy już wspólnie, a wieczorem przyszedł czas na mszę świętą i adorację, a po niej - gry i zabawy w wyborowym towarzystwie!

❄️ Ostatniego dnia mieliśmy trochę czasu na odpoczynek. Połączyliśmy siły i skorzystaliśmy z atrakcji, które oferowała Wisła. Pamiątki, zdjęcia i pyszne jedzonko w naszej ulubionej miejscówce.

❄️ Świetny wyjazd! Mnóstwo wspomnień, żartów, integracji i spotkań z Bogiem - czyli to, co salezjanie lubią najbardziej! 🫶🏼

🤖 Ostatni dzień półkolonii za nami!🤖 Rozpoczęliśmy go od wspólnej modlitwy, śpiewów i tańców, aby rozgrzać nasze zaspane...
06/02/2026

🤖 Ostatni dzień półkolonii za nami!

🤖 Rozpoczęliśmy go od wspólnej modlitwy, śpiewów i tańców, aby rozgrzać nasze zaspane mięśnie!

🤖 Później przyszedł czas na już ostatni fragment filmu oraz pracę w grupach, w których rozmyślaliśmy nad znaczeniem słowa „dom”. Następnie przeszliśmy do warsztatów, na których robiliśmy pyszne soki, eko doniczki oraz kartonowe roboty!

🤖 Po skończonych warsztatach klasycznie – obiadek. Po zjedzonych pierogach zaczęły się podziękowania! Wychowawcy, animatorzy, dzieciaki i oczywiście nasz ksiądz kierownik dostali po dyplomie i upominku.

🤖 Aby podziękować Bogu za ten owocny czas półkolonii, odbyliśmy Mszę Świętą, na której wspólnie zaśpiewaliśmy kilka pieśni przy akompaniamencie naszego małego, tymczasowego zespołu i przyjęliśmy Boże błogosławieństwo.

🤖 Czwarty dzień półkolonii za nami!🤖 Rozpoczęliśmy go od wspólnych tańców oraz zabaw pełnych śmiechu i radości. Niespodz...
05/02/2026

🤖 Czwarty dzień półkolonii za nami!

🤖 Rozpoczęliśmy go od wspólnych tańców oraz zabaw pełnych śmiechu i radości. Niespodzianka! Odwiedził nas gość wprost z kosmosu, który towarzyszył nam przez resztę dnia.

🤖 Następnie wybraliśmy się do Kosmoparku, gdzie mogliśmy dowiedzieć się więcej o kosmosie oraz wypróbować różne interaktywne stanowiska, takie jak podświetlane klocki czy okulary VR! 👨‍🚀

🤖 Po zwiedzeniu całej wystawy wróciliśmy do oratorium, gdzie zjedliśmy pyszny obiad, pomodliliśmy się o pogodę na następny dzień i wysłuchaliśmy słówka pana Mateusza.

🤖 To był bardzo ciekawy i owocny dzień, pełen przygód i nowo nabytej wiedzy. Widzimy się jutro! 👋

🪴Trzeci dzień półkolonii za nami!🪴Dzień rozpoczęliśmy wspólną modlitwą oraz śpiewem i tańcem a następnie obejrzeliśmy fr...
04/02/2026

🪴Trzeci dzień półkolonii za nami!

🪴Dzień rozpoczęliśmy wspólną modlitwą oraz śpiewem i tańcem a następnie obejrzeliśmy fragment filmu wprowadzający nas w temat dnia. Później przyszedł czas na warsztaty – sadziliśmy rośliny do eko doniczek 🌱
, tworzyliśmy owocowe zwierzaki i budowaliśmy nasze EKO-boty 🤖

☀️Na zakończenie dnia, po wspólnej zabawie, słówko podsumowujące wygłosiła Pani Natalka.

🎳 Drugi dzień półkolonii za nami!🎳 Rozpoczęliśmy go wspólną modlitwą, a następnie wyruszyliśmy na wyczekiwane atrakcje. ...
03/02/2026

🎳 Drugi dzień półkolonii za nami!

🎳 Rozpoczęliśmy go wspólną modlitwą, a następnie wyruszyliśmy na wyczekiwane atrakcje.

🎳 Dwie grupy spędziły aktywny czas w sali zabaw „Piotruś”, natomiast najstarsza grupa wybrała się do kręgielni „Miraż”, gdzie nie zabrakło sportowej rywalizacji i świetnej atmosfery

🎬 Po powrocie czekał na nas wspólny obiad, a następnie obejrzeliśmy fragment filmu i pracowaliśmy w grupach, dzieląc się swoimi przemyśleniami.

🤍 Dzień zakończyliśmy modlitwą oraz słówkiem podsumowującym od pani Weroniki.

😁 To był intensywny i radosny dzień pełen uśmiechów i wspólnych przeżyć.

🤖 Pierwszy dzień półkolonii za nami! 🤖 Rozpoczęliśmy go wspólną modlitwą, śpiewem, integracyjnymi zabawami oraz fragment...
03/02/2026

🤖 Pierwszy dzień półkolonii za nami!

🤖 Rozpoczęliśmy go wspólną modlitwą, śpiewem, integracyjnymi zabawami oraz fragmentem filmu. 🎥

🤖 Dziś tworzyliśmy eko doniczki i sadziliśmy rośliny, przygotowywaliśmy owocowe zwierzaki oraz świeże soki, a także budowaliśmy nasze EKO-boty 🌱

🤖 Na zakończenie dnia nie zabrakło zabaw i modlitwy oraz słówka podsumowującego, które wygłosił ks. Adrian.

Dziś nasze Oratorium otwarte normalnie od 17:00, natomiast za tydzień wszyscy wyruszamy na adres: Plac Grunwaldzki 3! Za...
23/01/2026

Dziś nasze Oratorium otwarte normalnie od 17:00, natomiast za tydzień wszyscy wyruszamy na adres: Plac Grunwaldzki 3! Zapraszamy! Nie może Cię zabraknąć na wspólnym wrocławskim, salezjańskim świętowaniu uroczystości naszego założyciela!


Już w piątek, 30 stycznia zapraszamy na wspólne świętowanie Uroczystości św. Jana Bosko. Rozpoczynamy Mszą Świętą o 18:00, a następnie zapraszamy na dalsze świętowanie w Moście.

W programie:
🎶 salezjańskie pieśni
🎁 salezjańska tombola
🍲 salezjański bigos
💫 salezjańska radość

Świętujemy razem z Oratorium Arka oraz Centrum Młodzieżowe Oratorium Chrystusa Króla we Wrocławiu.

Do zobaczenia! 💙

ZAPRASZAMY !!! Na półkolonie zimowe karty zapisów u księdza Adriana i w zakrystii 😊🌟✨🌸
18/01/2026

ZAPRASZAMY !!! Na półkolonie zimowe karty zapisów u księdza Adriana i w zakrystii 😊🌟✨🌸

Już w najbliższy wtorek - 6 stycznia - odbędzie się Koncert Kolęd na który serdecznie zapraszamy z całym zespołem❤️Jeśli...
04/01/2026

Już w najbliższy wtorek - 6 stycznia - odbędzie się Koncert Kolęd na który serdecznie zapraszamy z całym zespołem❤️

Jeśli ktoś nie może być z nami na miejscu, zapraszamy do obejrzenia transmisji która rozpoczęcie się o godzinie 13:45. Link poniżej ⬇️

https://www.youtube.com/watch?v=McrBlegp3wU

Zapraszamy na Koncert Kolęd ❄🥰

Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd, który odbędzie się 6 stycznia 2026r w naszej parafi💕🎶

Koncerty odbędą się po Mszach o godzinie 10:00 i 11:30 oraz po Mszy o godzinie 13.00 po której odbędzie się GŁÓWNY KONCERT😇

Wystapi Zespół Młodzieżowy MelOra oraz: muzycy z Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu, uczniowie ze Szkoły Muzycznej I stopnia nr 3 im. prof. Marii Zduniak we Wrocławiu, oraz ich inni przyjaciele🥰😄

Do zobaczenia!🎶

Za nami kolejna piękna Wigilia Oratoryjna 🎄W serdecznej, rodzinnej atmosferze dzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie...
26/12/2025

Za nami kolejna piękna Wigilia Oratoryjna 🎄
W serdecznej, rodzinnej atmosferze dzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie życzenia i wspólnie kolędując. 🎶

Nie zabrakło również pyszności na wigilijnym stole, radosnych rozmów, uśmiechów oraz chwili na prezenty.🎁 Przede wszystkim jednak był to czas wdzięczności Bogu, wspólnej modlitwy i umacniania więzi we wspólnocie. 🙏

Dziękujemy za kolejny wspólnie przeżyty rok, za dar spotkania, obecności i dobra, którym mogliśmy się wzajemnie obdarzać.

Zapraszamy na Koncert Kolęd ❄🥰Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd, który odbędzie się 6 stycznia 2026r w naszej paraf...
26/12/2025

Zapraszamy na Koncert Kolęd ❄🥰

Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd, który odbędzie się 6 stycznia 2026r w naszej parafi💕🎶

Koncerty odbędą się po Mszach o godzinie 10:00 i 11:30 oraz po Mszy o godzinie 13.00 po której odbędzie się GŁÓWNY KONCERT😇

Wystapi Zespół Młodzieżowy MelOra oraz: muzycy z Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu, uczniowie ze Szkoły Muzycznej I stopnia nr 3 im. prof. Marii Zduniak we Wrocławiu, oraz ich inni przyjaciele🥰😄

Do zobaczenia!🎶

Adres

Młodych Techników 17
Wroclaw
53-647

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 16:30 - 19:00
Środa 16:30 - 19:00
Piątek 16:30 - 21:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela 11:00 - 13:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Centrum Młodzieżowe Oratorium Chrystusa Króla we Wrocławiu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij