11/06/2026
Za nami niezapomniany wyjazd! Razem z naszymi rodzinami udaliśmy się na dwudniową podróż po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.☀️⛰️
Zagłębialiśmy się w ukryte pod ziemią jaskinie, przemierzając ciasne i kręte korytarze, pokonaliśmy liczne wzniesienia oraz trudności pogodowe i wdrapaliśmy się na niejedną skałę, by podziwiać rozciągający się z niej przepiękny widok.🌦️ Dzięki naszemu wspaniałemu przewodnikowi, wzbogaciliśmy swoją wiedzę na temat tamtejszych stron. Odwiedziliśmy Sanktuarium w Żarkach i Pustynię Błędowską. Wieczorem nie zabrakło okazji do wspólnych planszówek, gry w siatkówkę, żartów, czy rozmów.🎲🤍
Spędziliśmy ze sobą cudowny czas, nawiązując nowe relacje i zacieśniając te stare. Z pewnością w przyszłości chętnie udamy się na taki wyjazd jeszcze raz!💖