11/05/2026
Serdecznie zapraszamy.
Premiera odbędzie się w czerwcu.
🎭 Od wielu miesięcy Wspólnota Młodzieży Niepełnosprawnej w Wieliczce przygotowuje się do wyjątkowego spektaklu, wkładając w próby ogrom pracy, emocji i serca. ❤️ Już w najbliższy weekend widzowie będą mogli zobaczyć jego prapremierowy pokaz, na który są jeszcze dostępne bezpłatne wejściówki. ✨
Spektakl „Nawet gdyby codziennie padał tu deszcz” to wyjątkowe przedstawienie, które zostało przygotowane z okazji jubileuszu 10-lecia działalności Wspólnoty. Powstało na podstawie baśni „Szczęśliwy Książę” autorstwa Oscara Wilde’a, w reżyserii Edyty Trojańskiej-Urbanik.
🎬 Przed nami prapremiera spektaklu — oficjalna premiera planowana jest w czerwcu. Jeśli chcecie zobaczyć spektakl już teraz, zapraszamy po odbiór wejściówek do Wypożyczalni Głównej wielickiej biblioteki. 🎟️
📅 Sobota, 16 maja 2026 r.
🕔 godz. 17:00
📍 Sala kinowa Wielickiej Mediateki
Serdecznie zapraszamy! 🌟