21/07/2025
To był piękny czas.
Pełen modlitwy, radości, rozmów, śpiewu i chwil, które zostaną z nami na długo.
Podczas Paulińskie Dni Młodych doświadczyliśmy, jak ważna jest bliskość Boga i bliskość drugiego człowieka.
Był to czas budowania relacji, przyjaźni, ale też wewnętrznego umocnienia — w sercu, w wierze i we wspólnocie. ❤️
Z całego serca dziękujemy naszemu duszpasterzowi, Ojcu Tadeuszowi, za obecność i wsparcie. Za każde dobre słowo, za wspólną modlitwę i uśmiech.🫶
📸 Na zdjęciach tylko ułamek tego, co przeżyliśmy – reszta zostaje w sercu.
🤍🖤💛💚