19/08/2025
Ostatnie kilka dni minęło nam bardzo intensywnie!
😉 W niedzielę 17 sierpnia udaliśmy się do Szczyrzyca skąd poszliśmy pieszo na Ciecień (829 m.n.p.m).
W drodze powrotnej odwiedziliśmy piękne ⛪️ Opactwo o. Cystersów, gdzie był czas na modlitwę.
📝 Poniedziałek 18 sierpnia minął nam pod znakiem ciszy i skupienia, bo przeżywaliśmy piękny dzień skupienia. Skupialiśmy się na Słowie Bożym, słuchając wprowadzeń ks. Leszka Skalińsiego SDS oraz modląc się tym Słowem. Towarzyszył nam fragment o wskrzeszeniu córki Jaira. 🙏
⏰ Wtorek rozpoczęliśmy wcześniej niż zawsze, bo udaliśmy się wraz z lektorami i ks. Robertem Pietrzykiem z Parafii MB Śnieżnej w Tokarni do Szczawnicy 🚗, skąd wyruszyliśmy na piękną ale zarazem długą wędrówkę wąwozem Homole. Zdobylismy najwyższy szczyt Pienin Małych - Wysoką (1050m.n.p.m) z której roztaczał się piękny widok. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w schronisku aby doładować sił i zjedlismy pyszne kiełbaski!
Był to czas intensywny, ale bardzo piękny. Czas, który pozwolił nam podziwiać piękno stworzenia świata, otaczającej nas przyrody i pomógł dostrzec Boga w drugim człowieku, rozmowach czy wspólnocie!