05/06/2026
Jak ten czas szybko leci... już czerwiec! ☀🌷
W dzień dziecka zebraliśmy się, żeby omówić cały rok formacji. Przypomnieliśmy sobie naszą wędrówkę razem z Izraelitami. Naszą inspiracją była Księga Wyjścia. 🛣🚶🚶♀ Od września, kiedy podjęliśmy decyzję o wyjściu z tego, co nas zniewala, przeszliśmy drogę ufności Bogu. Poznawaliśmy Ojca, który jest pośród nas i jest Bogiem współczującym - On zna każdego po imieniu i chce być blisko. 🫂❤️ Czy jest w nas wiara, nadzieja i miłość? Po roku formacji pozostaje w nas pytanie: czy czytając Pismo Święte jesteśmy w stanie zauważyć głębię i coś więcej niż dawne historie? 📖🤔 Przy tej okazji bardzo dziękujemy księdzu Kamilowi za całokształt formacji! 😊