06/02/2026
Pokój i dobro!
Dziś nasza wspólnota rozważała Pismo Święte. Razem napiliśmy się gorącej herbatki, porozmawialiśmy i pomodliliśmy się w dobrej atmosferze. Skupiliśmy się na fragmencie Ewangelii św Jana 14,6 „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.”
Zapraszamy do naszej wspólnoty, aby z uśmiechem razem zbliżać się do Boga!