21/03/2026
To już za nami .
Noc zadumy , refleksji ,noc zjednoczenia , noc wytrwałości, noc pojednania.
A co przed nami?
Refleksja nad własnym życiem?
A może ten krzyż który ze sobą niosłeś/niosłaś nie jest już taki ciężki?
A może choroby , zmartwienia odeszły w tę noc...
Albo intencje , prośby zostały wysłuchane.
Po owocach poznacie ,mówi Pan.
Dziękujemy za waszą obecność. Dzięki wam wiemy że warto budować wspólnote.
Dziękujemy Księdzu Markowi Barańskiemu
oraz Salezjańskiej Fundacji Zwiastowanie w Kniewie na czele z panią Asią oraz Anią.
Ksiedzu Proboszczowi Henrykowi Hildebrandt oraz KGW Orle za gorące przyjęcie.
Archidiecezjalnemu Sanktuarium Pasyjno-Maryjnemu w Wejherowie za otwartość , pomoc i wsparcie w organizacji.
Izabeli , Karolinie , Magdzie , Emili za pomoc w wydawaniu rozważań...
Naszym najmłodszym pomocnikom , Laurze oraz Alanowi za wszelką pomoc (między innymi oświetlenie drogi zniczami na początku drogi krzyżowej to ich robota 😉)
No i my Bracia VERA VIRTU , przybijemy sobie piątki na najbliższym spotkaniu👋