22/04/2026
𝐒𝐩𝐨𝐭𝐤𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐳 𝐜𝐡𝐫𝐳𝐞𝐬́𝐜𝐢𝐣𝐚𝐧𝐚𝐦𝐢 𝐳 𝐏𝐚𝐤𝐢𝐬𝐭𝐚𝐧𝐮❗
Początek tygodnia obfitował w różne spotkania robocze i organizacyjne, ale jednym z ważniejszych było spotkanie z chrześcijanami z Pakistanu, którzy reprezentują misję PGM. Wyjątkowi goście przyjechali na zaproszenie naszego Kościoła. Od kilku lat współpracują z prezb. Michałem Szlachetką i Dawidem Muszkietem, którzy już kilkukrotnie odwiedzali Pakistan. Głównie prowadzą tam zajęcia edukacyjne z liderami Kościołów. Rozmawialiśmy o dalszej współpracy w różnych obszarach i dzieliliśmy się tym, co Pan Bóg aktualnie robi w Polsce i w kraju naszych gości. Z różnych powodów ten post ograniczy się do tych kilku zdań związanych z tym spotkaniem. Bardzo proszę, Siostry i Bracia byście modlili się o tę współpracę, dziękując jednocześnie za wolność w głoszeniu Ewangelii, którą wciąż jeszcze mamy w naszym kraju. Módlmy się i wspierajmy planowane wyjazdy do Pakistanu br. Michała i Dawida oraz osoby im towarzyszące. Niech Bóg błogosławi pobyt brata Hanocha i siostry Christiny w naszych Zborach. Boże błogosław Pakistan i tych, którzy tam czynią naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa znanym.
Jeśli ktoś chce wesprzeć misję w Pakistanie można to zrobić przelewem.
Zbór Kościoła Chrześcijan Baptystów „Droga Życia” w Otwocku
Numer konta bankowego: 56 1020 1127 0000 1102 0161 3900
Tytułem: Pakistan