25/06/2013
Kochani Studenci i Absolwenci DA Przystań, serdecznie dziękuję Wam wszystkim za lata wspólnego dorastania do lepszego poznania i miłowania Boga we wspólnocie "przystaniowej".
Zachowuję Was wszystkich w swoim sercu i modlitewnej pamięci przed dobrym Bogiem i polecam opiece Niepokalanej Maryi Wspomożycielce Wiernych oraz wstawiennictwu św. Jana Bosko.
Z dniem 1 sierpnia br. obejmuję nowe obowiązki jako proboszcz salezjańskiej parafii w Płocku. Bóg zapłać za wszelkie dobro i szczęść Wam Boże. Wasz duszpasterz - ks. Jan Rusiecki sdb ;)