05/04/2026
Dzisiejsze wielkanocne śniadanie w naszej Jadłodajni było wyjątkowe ❤️
Pełne ciepła, życzliwości i prawdziwie świątecznej atmosfery.
Razem wszyscy zasiedli do stołu nasi podopieczni i zaproszeni goście, w tym ks. biskup Romuald Kamiński i ks. dyrektor naszej Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej Kamil Chojnacki, a także nasi niezastąpieni przyjaciele Fundacja Rozwoju Społecznego Uskrzydlamy i osoby, które na co dzień wspierają to miejsce. To dzięki nim wszystkim możemy tworzyć coś tak pięknego.
Było wspólne świętowanie, rozmowy, uśmiechy i poczucie, że nikt nie jest sam.
Takie chwile pokazują, jak wiele dobra jest wokół nas.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami i tym, którzy pomagają nam każdego dnia
To był naprawdę dobry, świąteczny czas.