Wtorki godz.18.40 - spotkanie formacyjne
Niedziele godz. 20 - Msza Święta i spotkanie integracyjne Cieszymy się, że chcesz nas poznać! Duszpasterstwo Młodych Latarnia jest katolicką (otwartą dla każdego) wspólnotą studentów i młodych w wieku 18-25 lat, przy Parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny na Wrzecionie. W dużym stopniu czerpiemy z charyzmatu Wspólnoty Emmanuel. Niedziela, g
odz. 20:
W trakcie roku akademickiego spotykamy się w kościele każdej niedzieli na Mszy akademickiej o godzinie 20.00. Może chciałbyś zaangażować się w Liturgicznej Służbie Ołtarza albo naszej słynnej scholi dwudziestkowej? Po Mszy w kawiarence pod plebanią (w przypiętym poście znajdziesz mapkę z trasą dojścia) – przy herbacie i dobrym cieście wspólnie spędzamy czas. Czasami mamy sesję Q&A (pytania wrzucać można do specjalnej skrzynki), innym razem poznajemy świętych, rozmawiamy o historii Kościoła czy też dzielimy się Słowem Bożym z dnia. Wtorek, od godz. 18:40:
We wtorki od godziny 18:40 w kawiarence odbywa się natomiast spotkanie formacyjno- modlitewne. W programie: wypasiona kolacja, uwielbienie, konferencja, świadectwo lub spotkanie Biblijne, Adoracja. Pozostałe:
Oprócz stałych spotkań niedzielnych i wtorkowych, angażujemy się w akcje charytatywne, ewangelizacyjne czy przygotowania młodzieży do bierzmowania. Oczywiście nie może zabraknąć weekendów rekolekcyjnych i integracyjnych, kolejnych edycji naszego Planszówkowego Zawrotu Głowy, tripów rowerowych, ognisk czy wyjść do kina. O nich dajemy znać na bieżąco! JAK TO JEST ZATEM BYĆ LATARNIKIEM, dobrze? Naszym zdaniem – najlepiej jak tylko możliwe. Najbardziej w życiu cenimy Boga i ludzi – ludzi z którymi wspólnie wzrastamy w wierze.