29/01/2023
Drodzy,
Przez ostatnie 5 lat pełniłem funkcję prezesa SKMA. Przez ten czas organizowaliśmy wiele wydarzeń takich jak wspólne pielgrzymki, wyjazdy, zabawy karnawałowe, sylwestrowe i andrzejkowe. Zapraszaliśmy ciekawych gości zapraszając Was na spotkania otwarte. Dbaliśmy o rozwój duchowy naszej formacji dzięki nieocenionemu wsparciu księży-opiekunów: ks. Franciszka i ks. Krystiana. Działaliśmy charytatywnie.
Teraz nadszedł jednak czas zmian, tydzień temu uprawomocnił się skład nowego zarządu, którego prezesem został Andrzej Jedynak. Mam nadzieję, że nowy zarząd będzie równocześnie nową szansą dla SKMA na dalszy rozwój i poszerzenie swojej działalności.
Ze swojej strony dziękuję wszystkim osobom, które nas wspierały przez te wszystkie lata (2017-2022), pomagały w organizacji wydarzeń, uczestniczyły w nich. Dziękuję za wszystkie dobre słowa, pochwały i konstruktywną krytykę (która jest niezbędna).
Dzięki Wam, drodzy członkowie i sympatycy, nasza działalność zyskuje realną wartość. Jeżeli czas spędzony z nami wspominacie dobrze, to jest to dla mnie najlepsza forma podziękowań i docenienie naszej pracy. Mam nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać :)
Ze swojej strony pozostaje mi życzyć nowo wybranemu Prezesowi i pozostałym członkom błogosławieństwa Bożego, wszelkich potrzebnych łask, aby SKMA dalej wzrastało, aby dalej mogło pełnić swoją ważną społeczną funkcję dla młodych osób.
Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wspólnie spędzone 5 lat!
Maciej Pinkosz, b. prezes SKMA