SKaMA - Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej

SKaMA - Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej Skontaktuj się z nami: [email protected] :) Nasze motto: "Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia."

Cele: formacja i integracja młodych chrześcijan, budowanie trwałych relacji między członkami. Zobacz nas: http://animoto.com/play/VqDYlf9QW1fswvMkDhIY0Q

Poznaj naszą historię: http://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie_Katolickiej_M%C5%82odzie%C5%BCy_Akademickiej

Tworzymy sieć relacji bezprzewodowych, koleżeństwa, przyjaźni, miłości, a naszym routerem, bez którego nic by się nie udało jest Jezus! Zapraszamy do Skamy, z nami będziesz w dobrej łączności z Panem Bogiem!

Drodzy,Przez ostatnie 5 lat pełniłem funkcję prezesa SKMA. Przez ten czas organizowaliśmy wiele wydarzeń takich jak wspó...
29/01/2023

Drodzy,
Przez ostatnie 5 lat pełniłem funkcję prezesa SKMA. Przez ten czas organizowaliśmy wiele wydarzeń takich jak wspólne pielgrzymki, wyjazdy, zabawy karnawałowe, sylwestrowe i andrzejkowe. Zapraszaliśmy ciekawych gości zapraszając Was na spotkania otwarte. Dbaliśmy o rozwój duchowy naszej formacji dzięki nieocenionemu wsparciu księży-opiekunów: ks. Franciszka i ks. Krystiana. Działaliśmy charytatywnie.
Teraz nadszedł jednak czas zmian, tydzień temu uprawomocnił się skład nowego zarządu, którego prezesem został Andrzej Jedynak. Mam nadzieję, że nowy zarząd będzie równocześnie nową szansą dla SKMA na dalszy rozwój i poszerzenie swojej działalności.
Ze swojej strony dziękuję wszystkim osobom, które nas wspierały przez te wszystkie lata (2017-2022), pomagały w organizacji wydarzeń, uczestniczyły w nich. Dziękuję za wszystkie dobre słowa, pochwały i konstruktywną krytykę (która jest niezbędna).
Dzięki Wam, drodzy członkowie i sympatycy, nasza działalność zyskuje realną wartość. Jeżeli czas spędzony z nami wspominacie dobrze, to jest to dla mnie najlepsza forma podziękowań i docenienie naszej pracy. Mam nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać :)
Ze swojej strony pozostaje mi życzyć nowo wybranemu Prezesowi i pozostałym członkom błogosławieństwa Bożego, wszelkich potrzebnych łask, aby SKMA dalej wzrastało, aby dalej mogło pełnić swoją ważną społeczną funkcję dla młodych osób.
Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wspólnie spędzone 5 lat!
Maciej Pinkosz, b. prezes SKMA

Początek karnawału :)
28/02/2022

Początek karnawału :)

Drodzy,dziękujemy Wam za wspaniałą zabawę karnawałową "Carnaval ibérico" z SKMA! Bawiliśmy się wspólnie do 3:00 nad rane...
28/02/2022

Drodzy,
dziękujemy Wam za wspaniałą zabawę karnawałową "Carnaval ibérico" z SKMA! Bawiliśmy się wspólnie do 3:00 nad ranem, co było dla nas najlepszą wiadomością :) tańce, zabawy, poczęstunek, fotoramka- mamy nadzieję, że udało się nam spełnić Wasze oczekiwania i będziecie debrze wspominać tę noc. Pomimo nowego miejsca i innych warunków, niż te do których przywykliśmy w Sali Caritas.
Miło było Was zobaczyć po dwóch latach :)
Jako, że niniejszy karnawał był ostatnią zabawą organizowaną przeze mnie jako prezesa SKMA, to z tego miejsca chciałbym również podziękować wszystkich osobom, które włączały się w organizację naszych zabaw, pomagały nam w najróżniejszy sposób przez ostatnie 5 lat - szukając sali, jeżdżąc na zakupy, promując wydarzenia, tworząc niezapomniane dekoracje, prowadząc zapisy, wreszcie zostając do białego rana aby pomagać w sprzątaniu sali. Bez Was nie odbyłaby się żadna impreza. Byliśmy zespołem, który wspierał się w trudnych chwilach, pomagał sobie nawzajem... Wiele godzin wspólnie spędzonych podczas przygotowań, organizacji, niezliczone wspomnienia - tego się nie da zapomnieć i dziękuję każdemu, kto dołożył do tego sukcesu choć małą cegiełkę. Przed pandemią nasze imprezy przyciągały ponad 150 osób - bez Was nie byłoby to możliwe. Jeszcze raz Wam dziękuję :)
Wreszcie, chciałbym podziękować wszystkim osobom, które przez ostatnie 5 lat uczestniczyły w naszych zabawach. bez Was nasz wysiłek nie miałby żadnego sensu! To Wy byliście tymi osobami, dla których warto było zarwać kilka nocy, poświęcić swój prywatny czas, zrobić coś dla innych. mnóstwo nowych znajomości, przyjaźni... a może nawet i coś więcej... To wszystko dzięki temu że przychodząc świetnie się bawiliście, dziękujemy również Wam za wszystkie słowa uznania, ale i za konstruktywną krytykę, która nierzadko prowadziła do wprowadzania konkretnych poprawek, których nie dostrzegaliśmy wcześniej...
Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję-Organizatorom i Gościom- za te wspólnie spędzone 5 lat, niezliczone wspomnienia i mnóstwo nowych znajomości :) Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy choć już pewnie w innych okolicznościach.
Pozdrawiam Was serdecznie,
Z Panem Bogiem
Maciej Pinkosz, prezes Stowarzyszenia Katolickiej Młodzieży Akademickiej.

Jeszcze tylko kilka dni do zabawy karnawałowej :) Zachęcamy do zapisów :) Pozostały ostatnie wolne miejsca!
22/02/2022

Jeszcze tylko kilka dni do zabawy karnawałowej :) Zachęcamy do zapisów :) Pozostały ostatnie wolne miejsca!

Zachęcamy do posłuchania :)
21/02/2022

Zachęcamy do posłuchania :)

Po godz. 20. porozmawiamy o sytuacji na Ukrainie, o życiu w stanie zagrożenia i oparciu, jakie daje Kościół. Naszym gościem, prosto ze Lwowa będzie Vita Jakubowska – dziennikarka społeczno-religijnego pisma Credo, tłumaczka i teolożka. A po 21. o obecności młodych w Kościele i ofercie SKaMA - Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej opowiedzą: Maciej Pinkosz (prezes Stowarzyszenia) oraz Artur Turemka (członek SKaMA). Zaprasza Patrycja Michońska.

21/02/2022

Drodzy,
Zachęcamy Was do włączenia dziś Radia Plus po godzinie 21:00, będziemy rozmawiać o naszej działalności w Stowarzyszeniu Katolickiej Młodzieży Akademickiej i oczywiście o zbliżającej się wielkimi krokami zabawie karnawałowej :)

Do naszej zabawy "Carnaval ibérico" z SKMA! pozostało już tylko11 dni! Czekamy na Was z niecierpliwością :)
15/02/2022

Do naszej zabawy "Carnaval ibérico" z SKMA! pozostało już tylko11 dni! Czekamy na Was z niecierpliwością :)

Tak prezentuje się nasz plakat :)Do naszej zabawy pozostało jeszcze 20 dni, ale zachęcamy już teraz do zapisywania się, ...
08/02/2022

Tak prezentuje się nasz plakat :)
Do naszej zabawy pozostało jeszcze 20 dni, ale zachęcamy już teraz do zapisywania się, aby mieć pewność uczestnictwa - liczba miejsc ograniczona!
https://www.facebook.com/events/479054890556293

Adres

Krakowskie Przedmieście 68
Warsaw
00-322

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy SKaMA - Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do SKaMA - Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej:

Udostępnij