14/01/2026
Kochani,
w lutym umówmy się wyjątkowo w trzeci czwartek miesiąca, czyli 19.02. Potem już normalnie 12.03.
Dobrego odpoczynku duchowego i emocjonalnego w ferie!
ks. Bartosz
Duszpasterstwo nauczycieli i pracowników oświaty Diecezji Warszawsko-Praskiej
Zamiejska 6
Warsaw
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Duszpasterstwo Nauczycieli Pracowników Oświaty Diecezji Warszawsko-Praskiej umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Duszpasterstwo Nauczycieli Pracowników Oświaty Diecezji Warszawsko-Praskiej: