17/01/2026
„Jest czas rodzenia i czas umierania…” (Księga Koheleta 3,2)
Z głębokim smutkiem, ale i z nadzieją płynącą z Ewangelii, zapraszamy na nabożeństwo pożegnalne naszej Siostry w Chrystusie Dominiki Majewskiej, które odbędzie się w poniedziałek 19 stycznia 2026 o g. 13:30 w budynku Społeczności, ul. Mińska 65.
Choć dziś żegnamy się na tej ziemi, nie czynimy tego bez nadziei. Wierzymy, że ci, którzy umierają w Chrystusie, nie są straceni, lecz przechodzą do życia wiecznego. Rozstanie, którego doświadczamy, jest tylko chwilowe - w Jezusie Chrystusie mamy obietnicę ponownego spotkania w wieczności, gdzie nie będzie już bólu, łez ani śmierci.
Podczas nabożeństwa chcemy wspólnie dziękować Bogu za życie naszej Siostry, za Jego łaskę objawioną w jej drodze wiary oraz umocnić się Słowem Bożym i nadzieją zbawienia.
Zaprasza
Rodzina Dominiki wraz z SCh Południe