13/11/2025
Już 13 grudnia 2025r. w naszej Archidiecezji rozpoczniemy obchody 200 lecia Żywego Różańca, które potrwają do 12 grudnia 2026r. W czasie roku jubileuszowego będziemy spotykać się w wielu miejscach ważnych dla modlitwy różańcowej i kultu Maryjnego. Będziemy w ten sposób dziękować za św. Fiolomenę patronkę Żywego Różańca oraz za bł. Paulinę Jaricot jego założycielkę.
Zapraszamy do zaplanowania czasu tak, aby móc uczestniczyć w tym wydarzeniu i prosimy o informowanie innych, żeby było nas jak najwięcej.
Oto plakat promujący to wydarzenie.