29/05/2026
🚴♀️🌷 Zakończyliśmy nasze tegoroczne Rowerowe Majowe przy Figurze Matki Bożej w Rgielsku. 🌷🚴♂️
Z całego serca dziękujemy wszystkim mieszkańcom Rgielska oraz parafianom przyjeżdżającym z Wągrowca za wspólną modlitwę, śpiew Litanii Loretańskiej i tworzenie pięknej atmosfery rodzinnej wspólnoty. Każde spotkanie było okazją nie tylko do oddania czci Matce Bożej, ale także do budowania wzajemnych relacji, życzliwości i jedności.
Dziękujemy również osobom, które przygotowały poczęstunek na zakończenie naszych majowych spotkań. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mogliśmy jeszcze przez chwilę pobyć razem, porozmawiać i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.
Niech Matka Boża otacza opieką wszystkie rodziny naszej parafii, a owoce tegorocznych nabożeństw majowych przynoszą pokój, nadzieję i umocnienie w codziennym życiu.
Do zobaczenia za rok 😊🙏