23/05/2026
Dnia dzisiejszego dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzinami i panem Przemkiem udały się na pielgrzymkę do Lichenia. Był to piękny czas wspólnej modlitwy, dziękczynienia oraz umacniania wiary po przyjęciu Pierwszej Komunii Świętej. 🙏
Podczas pobytu dzieci odwiedziły Las Grąbliński, Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, uczestniczyły we Mszy Świętej oraz poznały historię tego wyjątkowego miejsca. Nie zabrakło także radości, uśmiechu i wspólnie spędzonych chwil. ❤️