01/06/2026
Dziś Ksiądz Biskup Marek Mendyk udzielił Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.
Po Eucharystii udaliśmy się na poczęstunek obok plebanii, aby przedłużyć nasze świętowanie.
Księdzu Biskupowi Markowi dziękujemy za modlitwę oraz wygłoszone słowo, a także za dołączenie do nas podczas pikniku.
Wszystkim z serca dziękujemy za zaangażowanie oraz pomoc.
Skauci Europy - Wałbrzych - Świdnica
Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec, serdecznie zapraszamy na nabożeństwa poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.