Wspólnota Ewangelizacyjno - Modlitewna w Ursusie na Niedźwiadku

Wspólnota Ewangelizacyjno - Modlitewna w Ursusie na Niedźwiadku Wspólnota Ewangelizacyjno - Modlitewna przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Warszawie Ursus
Spot Pierwsze spotkanie odbyło się 16 października 2014r.

Jesteśmy Wspólnotą Ewangelizacyjno - Modlitewną przy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Warszawie Ursus na osiedlu Niedźwiadek. Nasza Wspólnota powstała jako owoc rekolekcji ewangelizacyjnych, prowadzonych w naszym Sanktuarium przez Wspólnotę Mocni w Duchu z Łodzi. Początkowo przedstawiani byliśmy jako wspólnota Odnowy w Duchu Świętym ale Jezus poprowadził nas inaczej. Misją naszej wspólnoty je

st ewangelizacja i posługa modlitwą wstawienniczą. Na nasze spotkania przychodzą osoby w rożnym wieku. Spotkania Wspólnoty są otwarte dla każdego., odbywają się w czwartki o godz. 19 (po Mszy Św. wieczornej), w salce obok Caritas. Wspólnie razem trwamy na modlitwie, w sposób szczególny na modlitwie uwielbienia, rozważamy Słowo Boże, dzielimy się darami i talentami, którymi obdarzył nas Bóg. W każdy pierwszy czwartek miesiąca trwamy na Adoracji, natomiast w każdy ostatni czwartek miesiąca uczestniczymy w Wieczorze Chwały, który rozpoczynamy Eucharystią, po której trwamy na Adoracji i Uwielbieniu.

Józef Szczepański "Ziutek" (1922-1944)Dziś idę walczyć - Mamo!Może nie wrócę więcej,Może mi przyjdzie polec tak samoJak,...
01/08/2020

Józef Szczepański "Ziutek" (1922-1944)

Dziś idę walczyć - Mamo!
Może nie wrócę więcej,
Może mi przyjdzie polec tak samo
Jak, tyle, tyle tysięcy

Poległo polskich żołnierzy
Za Wolność naszą i sprawę,
Ja w Polskę, Mamo, tak strasznie wierzę
I w świętość naszej sprawy

Dziś idę walczyć - Mamo kochana,
Nie płacz, nie trzeba, ciesz się, jak ja,
Serce mam w piersi rozkołatane,
Serce mi dziś tak cudnie gra.

To jest tak strasznie dobrze mieć Stena w ręku
I śmiać się śmierci prosto w twarz,
A potem zmierzyć - i prać - bez lęku
Za kraj! Za honor nasz!

Dziś idę walczyć - Mamo!

Lipiec-miesiąc poświęcony Najdroższej Krwi Chrystusa.Krwi Chrystusa, zapłato naszego zbawienia, wybaw nas!🙏
01/07/2020

Lipiec-miesiąc poświęcony Najdroższej Krwi Chrystusa.
Krwi Chrystusa, zapłato naszego zbawienia, wybaw nas!🙏

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej😇Gloria Patri, et Filio, et Spirutui Sancto.Sicut erat in principio,et nunc, et sempe...
07/06/2020

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej😇
Gloria Patri, et Filio, et Spirutui Sancto.
Sicut erat in principio,
et nunc, et semper,
et in saecula saeculorum.
Amen.

Dziś💕Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana🙏Ogarnijmy modlitwą kapłanów by ich serca były formowane na...
04/06/2020

Dziś💕
Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana🙏
Ogarnijmy modlitwą kapłanów by ich serca były formowane na wzór Serca Jezusowego.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego😇Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za udział w publicznym ś...
31/05/2020

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego😇
Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu przyjdź.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
24/05/2020

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

103 rocznica Objawień Fatimskich.🙏"Bawiliśmy się z Hiacyntą i Franciszkiem na szczycie zbocza Cova da Iria. Budowaliśmy ...
13/05/2020

103 rocznica Objawień Fatimskich.🙏

"Bawiliśmy się z Hiacyntą i Franciszkiem na szczycie zbocza Cova da Iria. Budowaliśmy murek dookoła gęstych krzewów, kiedy nagle ujrzeliśmy błyskawicę. – Lepiej chodźmy do domu – powiedziałam. – Zaczyna się błyskać, może przyjść burza. Zaczęliśmy schodzić poganiając owce w stronę drogi. Kiedy doszliśmy blisko dużego dębu, zobaczyliśmy znowu błyskawicę, a kilka kroków dalej ujrzeliśmy Panią w białej sukni. Promieniowała światłem jeszcze jaśniejszym niż promienie słoneczne. Byliśmy tak blisko, że staliśmy w świetle, które Ją otaczało, jakieś półtora metra od Niej. Potem Nasza Droga Pani powiedziała: – Nie bójcie się! Nic złego wam nie zrobię! – Skąd Pani jest? – zapytałam. – Jestem z nieba. Przyszłam was prosić, abyście tu przychodzili przez 6 kolejnych miesięcy, dnia 13, o tej samej godzinie. Potem powiem, kim jestem i czego chcę. – Czy ja także pójdę do nieba? – Tak! – A Hiacynta? – Też! – A Franciszek? – Także, ale musi jeszcze odmówić wiele Różańców. Przypomniałam sobie dwie dziewczynki, moje koleżanki, które niedawno umarły. – Maria das Neves jest już w niebie? – Tak, jest. – A Amelia? – Zostanie w czyśćcu aż do końca świata. (Do końca świata, czyli bardzo długi czas). – Czy chcecie ofiarować się Bogu i znosić wszystkie cierpienia, jako zadośćuczynienie za grzechy, którymi jest obrażany i jako prośbę o nawrócenie grzeszników? – Tak, chcemy! – Będziecie więc wiele cierpieć, ale łaska Boża będzie waszą siłą! Wymawiając te słowa, rozłożyła ręce, przekazując nam światło tak silne, że dotarło jakby do naszego wnętrza i spowodowało, żeśmy się widzieli w Bogu wyraźniej niż w najlepszym zwierciadle. Padliśmy na kolana i powtarzaliśmy bardzo pobożnie: – O Trójco Przenajświętsza, uwielbiam Cię. Mój Boże, mój Boże, kocham Cię w Najświętszym Sakramencie. Po chwili Nasza Droga Pani dodała: – Odmawiajcie codziennie Różaniec, aby uzyskać pokój dla świata i koniec wojny! Potem zaczęła się spokojnie unosić w stronę wschodu i znikła. Światło zdawało się torować Jej drogę do nieba. Dlatego mówiliśmy nieraz, że widzieliśmy, jak się niebo otwierało. Ukazanie się Matki Boskiej było dla nas zaskoczeniem. Gdy mnie pytano, czy się bałam, mówiłam „tak”, ale to był raczej strach przed błyskawicą i burzą"

Z dawna Polski Tyś Królową😇"Oto Matka twoja". I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie./J19,37/❤
02/05/2020

Z dawna Polski Tyś Królową😇

"Oto Matka twoja". I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie./J19,37/❤

Bóg jest łaskawy i miłosierny, a Jego miłosierdzie trwa na wieki i jest niewyczerpane dla każdej skruszonej duszy, która...
19/04/2020

Bóg jest łaskawy i miłosierny, a Jego miłosierdzie trwa na wieki i jest niewyczerpane dla każdej skruszonej duszy, która do Niego przyjdzie.🙏

Mój dług skreślony Twoją Krwią Najdroższy Panie Jezu🙏Żyję przez Łaski CUD❤
14/04/2020

Mój dług skreślony Twoją Krwią Najdroższy Panie Jezu🙏
Żyję przez Łaski CUD❤

Wersja oryginalna: Grace To Grace - Hillsong Worship https://www.youtube.com/watch?v=NS3OgXaHoyc Tłumaczenie: Maja Nowotnik & Melania Król Wokal: Patrycja Ci...

Adres

Ulica Zagłoby 37
Ursus
02-495

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wspólnota Ewangelizacyjno - Modlitewna w Ursusie na Niedźwiadku umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Wspólnota Ewangelizacyjno - Modlitewna w Ursusie na Niedźwiadku:

Udostępnij