24/05/2026
W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy piękne jubileusze święceń kapłańskich naszych Księży:
💐 Ks. Kustosz obchodzi 35. rocznicę święceń kapłańskich,
💐 Ks. Adam – 18. rocznicę święceń kapłańskich,
💐 Ks. Sławomir– 15. rocznicę święceń kapłańskich.
To wyjątkowa okazja, aby wyrazić wdzięczność za ich posługę, modlitwę, obecność i codzienną troskę o naszą Parafię.
Podczas porannej Mszy Świętej o godz. 7:30 modliliśmy się w intencji Jubilatów, wypraszając dla nich potrzebne łaski, zdrowie i siły do dalszej posługi.
Dziękujemy za każde dobre słowo, sprawowane sakramenty, modlitwę i obecność pośród naszej parafialnej rodziny.
Z okazji jubileuszy składamy naszym Księżom najserdeczniejsze życzenia: obfitości Bożych łask, nieustającej opieki Matki Bożej, zdrowia, pokoju serca oraz wielu pięknych owoców kapłańskiej posługi. Niech Pan każdego dnia umacnia Was w powołaniu i obdarza radością płynącą ze służby drugiemu człowiekowi. 🙏
Otoczmy naszych Księży serdeczną modlitwą 😇