20/03/2026
Wychodząc w pieszą wędrówkę podążają stacjami Drogi Krzyżowej. Idą z Jezusem w głąb, w głąb siebie.
Czasem najtrudniej spotkać się ze samym sobą. Rozpraszacze i pęd życia zagłuszają, to co w naszej duszy najdelikatniejsze i najcichsze.
Może przejdziesz całość, może kawałek, a może towarzyszysz duchowo. Spróbuj poprosić Jezusa by z Tobą zszedł do tej najgłębszej części Ciebie, do tego co od dawna siedzi cichutko. Niech On Cię poprowadzi.
Zobacz i przyjmij te piękne rzeczy, które Bóg w Tobie złożył od samego początku istnienia.