29/05/2026
W czwartek, 28 maja, odbyła się wyjątkowa pielgrzymka dla młodzieży, która w tym roku przyjęła lub przyjmie sakrament bierzmowania. W tym modlitewnym wydarzeniu, które odbyło się przy Tomaszowskim Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej, uczestniczyli przedstawiciele naszej parafii.
Był to czas wspólnej modlitwy, przyzywania Ducha Świętego oraz integracji z rówieśnikami. Dziękujemy naszej młodzieży za godne reprezentowanie parafii i świadectwo wiary. Wszystkich parafian prosimy o modlitewne wsparcie dla tych młodych ludzi, aby dobrze przygotowali się do sakramentu bierzmowania oraz odważnie szli drogą chrześcijańskiego życia.