10/12/2025
Przed nami trzecie spotkanie z cyklu "Dobrze Mówią", czyli DM-ki!! 😇✨️
🎉Zapraszamy Was wyjątkowo w ŚRODĘ 17 grudnia do domku DA Studnia, przy ulicy Piekary 24. Zaczynamy o godzinie 20:00.
🎉Temat spotkania to:
"Spotkanie nie tylko od Święta.. czyli o komunikacji" ❤️
🎉Naszym gościem będzie dr Elżbieta Magdalena Jurzysta, która poprowadzi dla nas warsztaty dot. porozumienia bez przemocy😇💗
Kilka słów o Pani Elżbiecie:
"Zawodowo - jestem doktorem pedagogiki specjalnej, nauczycielem dyplomowanym, doradcą metodycznym w pedagogice specjalnej CKU Toruń, certyfikowanym trenerem NVC (Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga), mediatorem, psychoonkologiem. Pomagam dzieciom i dorosłym w przechodzeniu przez trudne sytuacje w rozwoju psycho-duchowym. W pracy stosuję podejście niedyrektywne, oparte na zaufaniu do kompetencji osoby i podążaniu za jej potrzebami. Aby uzyskać równowagę życiową podstawą jest relacja ze sobą, z drugim człowiekiem i z Siłą Wyższą (Bogiem). W swojej pracy łączę: nurt „Porozumienia bez Przemocy” (komunikacji empatycznej), drogę 12 kroków i duchowość chrześcijańską.
Prywatnie – jestem w małżeństwie z ponad 25 letnim stażem. Kształtowaliśmy się w ruchach Spotkań Małżeńskich, Kościele Domowym, Equipes Notre-Dame, a obecnie jesteśmy członkami Rodzin Empatycznych. Jesteśmy rodzicami trójki dzieci w różnym wieku. Mamy też za sobą doświadczenie bezpłodności, pokonywania trudności rehabilitacyjnych, odpowiadania na specjalne potrzeby edukacyjne dzieci, a obecnie towarzyszymy w usamodzielnianiu się."
Nie możemy się doczekać! Liczymy na Waszą obecność!!😁
Przekonajcie się sami, czy spotkanie (przy wigilijnym stole i nie tylko) może być szansą na bliskość, wspólnotę i miłość?❤️
Jeżeli chciał(a)byś przyjść na spotkanie, a nie znasz nikogo, kto się na nie wybiera i stresujesz się z tego powodu, to napisz śmiało do nas😊
Zapraszamy również do odwiedzenia strony: www.kroki1234.pl
Znajdziemy tam więcej informacji o naszej prelegentce:)