16/10/2020
Toruń w strefie czerwonej.
Spotkania wszelkie uważam za nieroztropne.
"Od Krzyża" to wspólnota młodzieżowa działająca przy kościele Wniebowzięcia NMP w Toruniu. w Toruniu, założona we wrześniu 2014 roku przez ks. Pawła Maciejko.
Ulica Panny Marii 2
Torun
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wspólnota Młodzieży "Od Krzyża" - WNMP Toruń umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Wspólnota Młodzieży "Od Krzyża" - WNMP Toruń: