16/09/2025
Zapraszamy wszystkich członków Ruchu Światło-Życie na Diecezjalny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 września na Radogoszczu w kościele NMP Królowej Polski w Łodzi (przy Domu Ruchu).
Po wakacjach i przeżytych rekolekcjach oazowych spotykamy się, aby dzielić się doświadczeniem działania Pana Boga, umacniać wiarę i przeżywać radość bycia razem jako jedna wspólnota Kościoła.
Plan wydarzenia:
14:30 – zawiązanie wspólnoty
14:45 – świadectwa
15:30 – uwielbienie
16:15 – ogłoszenia
16:30 – agapa
17:30 – przygotowanie do Eucharystii
18:00 – Eucharystia
Tegoroczny Dzień Wspólny będzie wyjątkowy dla naszego Rejonu, ponieważ jedno z naszych małżeństw Monika i Adam Tataradzińscy zostaną oficjalnie wprowadzeni w posługę pary diecezjalnej.
Zachęcamy do obecności, aby razem dziękować Bogu i otoczyć modlitwą nowych odpowiedzialnych za naszą Wspólnotę😇
Niech to będzie dzień jedności, wdzięczności i nadziei na dalszy rozwój dzieła Domowego Kościoła w naszej diecezji🙂