25/05/2026
Wczoraj Świętowaliśmy!
Zesłanie Ducha Świętego i Konwersję (wstąpienie do Kościoła) pana Miłosza. To był naprawdę piękny dzień i budujące przeżycie, a występ chóru Sola Fide z Goleszowa, też miał w tym wielki wkład. Tylu osób na nabożeństwie nie było też od wielu lat. Cieszymy się, że razem z nami świętowaliście.
Po nabożeństwie odbył się piknik parafialny i dalsze świętowanie z budowaniem społeczności. Były ciasta, były torty, smażenie jajecznicy na ogniu i grillowanie. Najprzyjemniejsze było w tym wszystkim obserwowanie rozmów i zacieśniania relacji. Właśnie w takich chwilach w sposób żywy czuje się Kościół. Najmocniej dziękujemy, że byliście i wszystkim zaangażowanym. Oby było więcej takich chwil jak te.