25/01/2026
Hejkaaa👋
My w ferie odpoczywamy aktywnie! W czwartek wybraliśmy się na wspólnotowy kulig do Sulęczyna. W czasie, gdy konie odpoczywały, my ogrzewaliśmy się przy ognisku🔥
Było dużo śmiechu, nie zabrakło dobrej atmosfery☺️