22/06/2025
W sobotę, 14 czerwca uczestniczyłyśmy par. Św. Franciszka z Asyżu w Zabrzu w Rozesłaniu Wspólnot Dzieci Maryi Diecezji Gliwickiej. Razem z nami w tym wydarzeniu z naszej parafii wzięło udział dwóch ministrantów - Filip i Franek. 😇
Mszy św. przewodniczył Biskup Pomocniczy naszej diecezji, ks. Bp. Andrzej Iwanecki. Na zakończenie Eucharystii Ksiądz Biskup dokonał obrzędu posłania kadr wakacyjnych do posługi w czasie wakacyjnych rekolekcji w których i my weźmiemy udział! 🏕️🌴
Nasze Marianki włączyły się w liturgię Mszy św. - Magda przeczytała czytanie a nasze najmłodsze dziewczyny Emilka i Agatka podziękowały księdzu Biskupowi za obecność na wydarzeniu 😇😍
Druga część spotkania miała miejsce w ogrodzie parafialnym gdzie mogłybyśmy się posilić i zintegrować w czasie zabaw z pozostałymi Wspólnotami. 🏌️🤹♀️🤹♂️
Całe wydarzenie zakończyło nabożeństwo dziękczynne za cały rok formacyjny, któremu przewodniczył ks. Tomasz Brol. 🙏
Diecezja Gliwicka
Rzymskokatolicka Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach