24/03/2026
W dniach 20-22 marca odbyły się wielkopostne Dni Skupienia dla dziewczyn pod hasłem: ,,Droga do serca". 👣❤️
Duchowym przewodnikiem w tych dniach był prorok Jonasz, w historii którego, próbowałyśmy odnaleźć swoją drogę do serca. 🐳Zastanawiałyśmy się, co w nim jest tą ,,Niniwą", którą potrzebuje nawrócenia, ale też chciałyśmy dostrzec z wdzięcznością ludzi, których Pan Bóg stawia na naszej drodze, którzy pomagają nam nie pobłądzić w życiu wiary.🫶🫂
Skupienie rozpoczęliśmy integracją, zapoznaniem, następnie ks. Mirek wprowadził nas w temat tych dni. 📜
Dzień zakończyliśmy nabożeństwem Drogi Krzyżowej. ✝️
Sobotni dzień to czas dalszego poznawania historii Jonasza 🌊, Adoracja w ciszy i możliwość spowiedzi.💕
Eucharystia, która stanowi centrum naszych skupień, pozwoliła nam doświadczyć bliskiego spotkania z Bogiem w Komunii.
Popołudnie to czas wspólnego cieszenia się sobą poprzez wspólną zabawę, 🤸♀️ a także każda przygotowała swój wdzięcznopis📔.
Na koniec czekał nas wieczór filmowy. 🎥
Niedziela to czas podsumowań i wdzięczności, a najwyższym jej wyrazem była wspólna Eucharystia. Napełnione Bożą miłością🕊️ i siłą 💪wracamy do swoich obowiązków i codzienności 🏠.
Na kolejnych Dniach Skupienia spotkamy się 29-31 maja w Szynwałdzie.